top of page

Užtrauktukai OPTI

Siūlome platų šių užtrauktukų asortimentą, skirtą drabužių, avalynės, aksesuarų, lauko aksesuarų gamintojams ir daugeliui kitų sektorių. Opti pasižymi neprilygstama gamybos technologija, siekiant suteikti klientams gaminį, kuriuo galima pasitikėti.

Asortimentą sudaro: Opti M (metaliniai), Opti P (plastikiniai), Opti S (spiraliniai), Opti RT, taip pat pakabukai bei galvutės.

„Coats“ yra įsipareigoję laikytis aplinkos apsaugos, sveikatos ir saugos įstatymų. Visi standartiniai Coats Opti užtrauktukai atitinka šiuos reikalavimus, juos gaminant nenaudojami sunkieji metalai. 

88_Katalogas.jpg

Užtrauktukų spalvų paletė

Opti S Regular spiraliniai užtrauktukai

Opti S Regular spiraliniai užtrauktukai gaminami naudojant unikalią technologiją, kurios esmė – tik viena audimo operacija, kai aukštos kokybės pluoštai yra susipynę, o spiralė tiesiog  įkišama, kas leidžia naudoti mažesnę galvutę. Spiralė ant tekstilės juostos yra plokščia, dėl ko užtrauktukas yra stipresnis.

Plačiau apie užtrauktukus paspaudus ant pavadinimo:

Spiralinis_OPTI_S.jpg

Opti S paslėpti užtrauktukai

Opti S paslėpti užtrauktukai, turintys automatinį slankiklį. Jie yra su austa arba megzta poliesterio tekstilės juosta, priklausomai nuo taikymo, be to, – įvairių dydžių, skirti lengviems ar sunkesniems drabužiams.

Plačiau apie užtrauktukus paspaudus ant pavadinimo:

Pasleptas_S43.jpg

Opti P Regular plastikiniai užtrauktukai

Opti P Regular – tai užtrauktukai su plastikiniais formuotais dantimis, pagamintais liejant kiekvieną atskirą dantį tiesiai ant austos ir dažytos tekstilės juostos. Užtrauktukai gaminami taip, kad būtų paprasčiau užsegti, kas ypač aktualu vaikams bei vyresnio amžiaus žmonėms, ir yra plačiai naudojami megztiniams, striukėms bei kitiems lauko drabužiams. 

Plačiau apie užtrauktukus paspaudus ant pavadinimo:

Plastikinis_OPTI_P.jpg

Opti M metaliniai užtrauktukai

Opti M Cotton užtrauktukai skirti dažymui pagal reikiamą spalvą. Šių užtrauktukų juostos pagamintos iš aukštos kokybės merserizuotų medvilnės verpalų, labai panašių į skirtus dažymui, dėl to tai idealus pasirinkimas tiek neapdorotiems, tiek merserizuotiems medvilnės audiniams.

Opti M Cotton Stable užtrauktukai gali būti su naujo tipo išskirtinai stabilia juosta, kuri pagerina dantukų sukibimą. Taip pat galime pasiūlyti ekologiškus užtrauktukus Opti M, gaminamus iš perdirbto plastiko.

Opti M Firefly užtrauktukai ypatingi tuo, jog yra atsparūs net iki 370 laipsnių karščiui. Šie užtrauktukai yra žalvariniai, jie testuojami ir yra sertifikuoti. Galimos spalvos – juoda su tamsiai mėlynos ir žalios atspalviais. 

Opti M Regular standartiniai metaliniai užtrauktukai gaminami naudojant karoliukų technologiją, kai profilio elementai (dantys) tvirtinami ant austos ir dažytos tekstilinės juostos. Dantukams gaminti dažniausiai naudojama žalvario viela. 

Plačiau apie užtrauktukus paspaudus ant pavadinimo:

Metalinis__OPTI_M.jpg

Opti RT užtrauktukai

Opti RT užtrauktukai

Plačiau apie užtrauktukus paspaudus ant pavadinimo:

RT25_uztrauktukas_3.jpg
bottom of page