top of page

Sagtys, tarpinės medžiagos, etiketės

Sagtys

 

Labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti patikimo gamintojo „ITW Nexus“ sagtis, kurios pasižymi puikia kokybe. Jos yra gaminamos iš medžiagų, kurių savybės išlieka pastovios esant įvairioms temperatūros, santykinės drėgmės bei oro sąlygoms, t. y. iš acetalo (pasižyminčio atsparumu tempimui, standumu, paviršiaus kietumu), nekselio (užtikrinančio gerą produkto vientisumą), itin kieto nailono (išsiskiriančio atsparumu pakartotinėms smūgių apkrovoms, tinkamo naudoti aukštoje temperatūroje), nekslono (savybės panašios kaip nailono), nailono 6/6 (atsparaus tempimui ir aukštai temperatūrai) ir elastomerinės dervos (ji pasižymi geru lankstumu, esant žemai temperatūrai, cheminiu atsparumu ir puikiu atsparumu dilimui). 

 

Plati sagčių įvairovė patenkins net išrankiausius poreikius. Galime pasiūlyti visą gamintojo NEXUS sagčių asortimentą.

sagtis.jpg

Tarpinės medžiagos

 

Siūlome įvairiausias „Permess B.V.“ gaminamas tarpines medžiagas: austines (medvilnės, viskozės, mišinių arba poliamido lydinių, kurie gali būti naudojami daug kur, pvz., priekinės drabužių dalys, mažos striukių dalys ir siūlės), neaustines (iš 100 % poliesterio, 100 % poliamido arba mišinių, gali būti naudojamos kelnėms, krūtinės apklotams, mažoms dalims, net šilkui ar odai), megztas (poliesterio ir nailono, kurie naudojami suknelėms, paltams, palaidinėms, daugiausia – ataudų ir metmenų tempimo stabilumui) ir specialiai marškiniams skirtas austines (daugiausia gaminamas iš medvilnės, naudojamas apykaklėms, rankogaliams ir skliautams). Kartais neaustiniai pamušalai naudojami laisvalaikio marškiniuose.

172772-men-suits-748x421.jpg

Etiketės

 

Asortimentą sudaro pačios įvairiausios etiketės: austos, siuvinėtos, antspauduotos, juostelinės, dekoruotos, juosmens, metalinės, perkeliamos. Etiketės gaminamos iš natūralių ar sintetinių siūlų, gali būti įvairiausių formų ir medžiagų, o suderintos su įvairiais apdailos variantais sukuria išskirtinį įspūdį. Variantų gausa išsiskiria dekoratyvinės etiketės, kurios gali būti supakuotos, gumuotos, odinės, metalinės, dervos, atspindinčios ar limpančios. 

produtos_05 (002).jpg
bottom of page