top of page

Siuvimo siūlai COATS

Gamintojo „Coats“ siuvimo siūlai tinkami naudoti tiek įprastiems drabužiams, tokiems kaip kelnės ar palaidinės, tiek specifiniams, ypatingus saugumo reikalavimus atitinkantiems gaminiams, pavyzdžiui, automobilių oro pagalvėms. Pagal specialias technologijas sukurti siūlai optimizuoja siuvimo ir gaminio kokybę.

Galime pasiūlyti visą gamintojo COATS siūlomą siuvimo siūlų asortimentą.

Taip pat prekiaujame siuvinėjimo siūlais Madeira.

Coats Epic universalieji siuvimo siūlai

Epic universalieji siuvimo siūlai

Universalūs, aukštos kokybės armuoti poliesterio siūlai Epic – vieni populiariausių, naudojami žymiausių prekės ženklų ir gamintojų visame pasaulyje. Užtikrindami puikų dygsnį ir patrauklią siūlės išvaizdą, jie puikiai tinka įvairiems audiniams – nuo šilko iki tvirto džinso. Pasirinkdami Epic siūlus ne tik pagerinsite gaminių išvaizdą, bet ir visos siuvimo gamybos linijos produktyvumą bei našumą. Apdoroti specialiai paruoštu lubrikantu, šie siūlai užtikrina puikų siuvimo efektyvumą esant žemai įtampai ir sunkiausiomis sąlygomis.

Coats Dual Duty – Medvilnės ir poliesterio siuvimo siūlai

Dual Duty

Aukščiausios kokybės medvilnės ir poliesterio armuoti siuvimo siūlai. Atsparūs skalbimui bei dilimui, todėl ypač tinka džinsiniams, darbo drabužiams ar lauko rūbams siūti. Renkantis plonesnį Dual Duty siūlą, siūlės stiprumas bei kokybė išlieka ta pati.

Coats Astra siuvimo siūlai

Astra 

Astra yra geriausi poliesterio siuvimo siūlai susuktų siūlų klasėje ir, palyginti su įprastais SSP siūlais, pasižymi daug geresnėmis siuvimo savybėmis. Astra atitinka aukščiausius aplinkos apsaugos standartus.

Coats Gramax siuvimo siūlai

Gramax

Gramax yra 100 proc. poliesterio ištisinių gijų tekstūruoti, nesitraukiantys siūlai, tad po plovimo siūlės nesideformuos. Didelis spalvų atsparumas net ypatingomis skalbimo sąlygomis. 

Coats Seamsoft siuvimo siūlai

Seamsoft

Coats Seamsoft yra unikalus mikro gijų tekstūruotas poliesterio siūlas, puikiai tinkantis apatiniams bei sporto drabužiams. Šis siūlas suteikia išskirtinį siūlių minkštumą ir aukštą produktyvumą. Dėl mažų susitraukimo savybių po plovimo siūlės neiškraipomos. Coats Seamsoft puikiai išlaiko spalvų intensyvumą po skalbimo.

Coats Surfilor siuvimo siūlai

Surfilor

Coats Surfilor yra išskirtinai minkštas tekstūruotas nailono siuvimo siūlas, pasižymintis puikiu tempimo laipsniu ir geromis siuvimo savybėmis. Labiausiai tinka trikotažui, megztiems gaminiams, apatiniams drabužiams ir kt.

Coats Eloflex siuvimo siūlai

Coats Eloflex

Coats Eloflex siūlas – novatoriškas siuvimo siūlas skirtas tempiamoms siūlėms. Pasižymi itin dideliu atsparumu tempimui. Platus spalvų asortimentas. Rekomenduojamas sportinių drabužių, tamprių džinsų, avalynės, apatinių ar vaikų drabužėlių gamybai.

Coats Gral siuvimo siūlai

Coats Gral

Coats Gral - pats geriausias pasirinkimas visų tipų odai. Siūlas atsparus plyšimams ir tempimams. Tinkamas sėdynių apdailai, diržų, lagaminų, avalynės gamybai.

Coats Aptan siuvimo siūlai

Coats Aptan

Coats Aptan siūlai pagaminti iš stabilizuoto ištisinio gijinio nailono. Jie 30 % stipresni už įprastą nailoninį siūlą. Puikiai tinka įvairioms dažymo programoms su nailonu. Plačiai naudojamas lagaminų ir avalynės gamyboje.

Coats Nylbond siuvimo siūlai

Coats Nylbond

Nylbond – klijuotų gijų siuvimo siūlai, pagaminti iš stabilizuoto nailono. Gaminimo metu nailonas švariai pjaunamas neatskyrus sluoksnių, o pasiūtas produktas pasižymi dideliu atsparumu dilimui. Itin stiprus nailonas suteikia ypatingą tvirtumą ir patvarumą. Dėl unikalios jungčių chemijos ir patentuotos dengimo technologijos gaunamas siūlas yra elastingas ir nesipūkuoja, jo gijos siuvant neatsisuka.

Coats Terko satin siuvimo siūlai

Coats Terko satin

Coats Terko Satin siūlą sudaro medvilnės ir poliesterio kombinacija. Siūlas pasižymi geromis tempimo savybėmis, tvirtomis siūlėmis gaminyje. Esant drėgnoms oro sąlygoms siūlas prisitaiko sugerdamas drėgmę. Dėl to puikiai tinka odos gaminiams, pirštinėms, kelioniniams krepšiams, balnams ir pan.

Coats Firefly siuvimo siūlai

Coats Firefly

Coats Firefly siūlas gaminamas iš 100 % susukto metaramido pluošto. Jis unikaliai sukurtas taip, kad užtikrintų išskirtinį atsparumą liepsnai, karščiui, elektrai. Gali atlaikyti neišsilydęs iki 371 laipsnių. Gaminamas su specialiais dažais. Naudojamas ugniagesių, kariuomenės bei kitai apsauginei aprangai.

Coats Flame Master siuvimo siūlai

Flame Master

Coats Flame Master yra poliesterinis siūlas, pasižymintis puikiu atsparumu liepsnai. Flame Master turi plačiausią spalvų paletę iš visų karščiui, ugniai ar liepsnai atsparių siuvimo siūlų.

Coats Pyrostar siuvimo siūlai

Coats Pyrostar

Coats Pyrostar karščiui ir ugniai atsparus siūlas. Jis atsparus 370 laipsnių karščiui ir liepsnai. Pyrostar siūlai puikiai tinka gaisrininkų ar suvirintojų, elektrikų apsauginės aprangos gamybai.

Coats Protos siuvimo siūlai

Coats Protos

Coats Protos yra didelio stiprumo ir didelio atsparumo ugniai siūlai. Taip pat tinkami siekiant išgauti patvarias siūles, galinčias atlaikyti degančią liepsną, balistinį pasipriešinimą ar aukštą temperatūrą. Siūlai naudojami ne tik oro pagalvėms, ugniai atspariems gaminiams, bet ir kariniams apsauginiams drabužiams.

Coats Helios siuvimo siūlai

Coats Helios

Coats Helios siuvimo siūlai išsiskiria savo gamybos technologija ir tai suteikia išskirtines savybes. Coats Helios siūlai atsparūs apie 500-600 laipsnių temperatūrai be jokio mechaninio įtempimo ir apytiksliai 300 laipsnių temperatūrai esant įtempimui. Helios siūlai dažniausiai naudojami siuvant priešgaisrines antklodes, užuolaidas, terminius (šiluminius) pledus, drabužius gaisrininkams ir pan.

Coats Signal siuvimo siūlai

Coats Signal

Coats Signal yra aukštos kokybės šviesą atspindintys siuvimo ir siuvinėjimo siūlai. Apšvietus turi savybę atspindėti šviesą, kas padidina matomumą tamsoje, naktį ar esant prastoms oro sąlygoms. Tai specialiai sukurtas siūlas, turintis nepaprastai aukštą atspindėjimo lygį. Coats Signal puikiai tinka dekoratyvinėms atspindinčioms siūlėms ar siuvinėjimui.

Coats Hemseal Fusion siuvimo siūlai

Coats Hemseal Fusion

Coats Hemseal Fusion siuvimo siūlai yra pagaminti iš poliamido monofilamentinių siūlų. Šie siūlai lydosi tik itin žemoje temperatūroje.  Coats Hemseal Fusion siuvimo siūlai puikiai tinka jungtoms siūlėms.

Gali būti derinami, jungiami su bet kuriais kitos rūšies, storio ar atspalvio Coats siūlais.

siulai.png

Gral & Nylbond SHADE CARD

siulai.png

ECR SHADE CARD

siulai.png

GCB SHADE CARD

bottom of page