top of page

Siuvinėjimo siūlai MADEIRA

Siuvinėjimo siūlai MADEIRA Classic

MADEIRA Classic

100 % natūralios viskozės siuvinėjimo siūlai, pasižymintys išskirtiniu aukštu blizgesiu. Tinkami atliekant sudėtingus siuvinėjimo darbus. Pagaminta iš aukščiausios kokybės žaliavų, kad būtų užtikrintas nepralenkiamas atsparumas tempimui. 
Keturi skirtingi siūlo storiai padės pasiekti geriausius rezultatus ir našumą. 


Klasikiniai viskozės siūlai yra antistatiniai. Tai reiškia, kad jie nesudaro statinio krūvio ir gali būti naudojami antistatiniams drabužiams gaminti. Jei „Classic“ siūlai bus naudojami antistatiniams tikslams, rekomenduojame prieš gaminant atlikti ne tik atskirų komponentų, bet ir galutinio drabužio bandymus.

Siuvinėjimo siūlai MADEIRA Polyneon

MADEIRA Polyneon

100 % poliesterio siuvinėjimo siūlai. Pagaminti naudojant specialius vyniojimo metodus. Šie siūlai atsparūs plovimui chloru ir balikliais bei gali atlaikyti dažną, pramoninį plovimą.


Galimi trys storiai, kad atitiktų jūsų poreikius.

Siuvinėjimo siūlai MADEIRA FS

MADEIRA FS

Aukštos kokybės metalizuoti siūlai, puikiai tinkantys tiek pramoniniam siuvinėjimui, tiek dekoratyviniams darbams. Asortimentas siūlo plačią spalvų įvairovę ir skirtingus siūlų storius, kurių kiekviena turi labai skirtingas savybes. Pasirinkite nuo lygaus iki susivėlusio, ypač plono iki storesnio, ir net balinimui ir chlorui atsparaus.

Siuvinėjimo siūlai MADEIRA Fire Fighter

MADEIRA Fire Fighter

FIRE FIGHTER siūlai yra pagaminti iš 100% ugniai atsparaus Aramido, turi NOMEX® firminius pluoštus iš Du Pont® ir atitinka OEKO-TEX® STANDARD 100. Siūlai sukurti ne tik tam, kad būtų atsparūs užsidegimui, bet ir siekiant išvengti liepsnos plitimo. 


Jie netirpsta ir savaime užges be šilumos šaltinio, todėl apsaugo nuo ugnies plitimo. 

Siuvinėjimo siūlai MADEIRA Frosted Matt

MADEIRA Frosted Matt

FROSTED MATT yra poliesterio siūlai su matinio efekto apdaila. Pagaminti naudojant išskirtines dažymo technologijas, užtikrinant, kad spalvos būtų intensyvios, ypač lengvos ir atsparios balikliams. Aukšta raiška ir išskirtinė apdaila daro šį siūlą populiarų visuose rinkos sektoriuose, pradedant reklamine ir logotipine veikla, baigiant sportine apranga, funkcionaliais drabužiais.

Siuvinėjimo siūlai MADEIRA Burmilana

MADEIRA Burmilana

BURMILANA siūlai yra 50% akrilo ir 50% vilnos mišinys, maždaug tris kartus storesnis nei standartiniai siuvinėjimo siūlai. „Burmilana“ yra tvirtas, storas Nr. 12 svorio siūlas,  idealiai tinkantis klijuoti ir dekoratyviai susiūti.

Siuvinėjimo siūlai MADEIRA HC

MADEIRA HC

Poliamido siuvinėjimo siūlas su patvaria 100 % sidabro danga. Taip pat tinkamas kaip siuvimo siūlas. Puikiai tinka naujoviškoms tekstilės medžiagoms - sportinei aprangai, darbo drabužiams, medicinos, mados, automobilių, namų tekstilės gaminiams ir daugeliui kitų elektroninės tekstilės gaminių.

HC siūlai gali būti paslėpti tarp dviejų audinio sluoksnių arba pakankamai lygūs, kad būtų tiesiai ant odos. Šie lankstūs verpalai buvo specialiai sukurti visų rūšių elektroniniam naudojimui ir gali būti naudojami kuriant jutiklių, pavarų, šildymo, garso perdavimo grandines arba pritvirtinant LED blizgučius.

Siuvinėjimo siūlai MADEIRA Metallic

MADEIRA Metallic

Aukštos kokybės metalizuoti siūlai, puikiai tinkantys tiek pramoniniam siuvinėjimui, tiek dekoratyviniams darbams. Asortimentas siūlo stulbinančią spalvų įvairovę ir skirtingus siūlų storius, kurių kiekviena turi labai skirtingas savybes. Pasirinkite nuo lygaus iki susivėlusio, ypač plono iki storesnio, ir net balinimui ir chlorui atsparaus.

MADEIRA austinės ir neaustinės medžiagos, įdėklai

09_Backing.JPG

Galime pasiūlyti platų asortimentą Madeira austinių ir neaustinių medžiagų bei įdėklų, kurie pagaminti naudojant ekologiškus gamybos procesus bei žaliavas.

MADEIRA siuvinėjimo aksesuarai

10_accessories.jpg

Madeira siūlo platų aukštos kokybės siuvinėjimo aksesuarų pasirinkimą, kad būtų užtikrintas sklandus darbas bei gamyba.

Polyneon siuvinėjimo siūlai

siulai.PNG

Aukštos kokybės siuvinėjimo siūlai, pagaminti iš  100 % perdirbtų PET butelių.

„Polyneon Green“ – tai aukščiausios kokybės siuvinėjimo siūlai, sukurti reaguojant į globalinį poreikį mažinti plastikinių butelių kiekį. Šios atliekos veikia mūsų aplinkos pusiausvyrą. Su „Polyneon Green“ mes mažiname plastiko kiekį aplinkoje ir darome tekstilės pramonę tvaresne.
Rūpestingai pagaminti, šie naujieji siūlai atitinka tuos pačius aukštus kokybės standartus kaip ir visi kiti „Madeira“ poliesterio siūlai.
Taigi, galite mėgautis kurdami aukštos kokybės, atsparius ir žvilgančius siuvinius, kartu mažindami poveikį aplinkai.

bottom of page